Лікування шлунково-кишкового тракту в Трускавці

Лікування шлунково-кишкового в Трускавці

На території Трускавця лікують різні патології, серед них є і хвороби шлунково-кишкового тракту. Сюди приїжджають з різних міст і країн. Причиною тому є застосування сучасних методик і процедур, а також цілющої мінеральної води, яка відома унікальними характеристиками.

Особливою популярністю користується вода «Нафтуся», яку активно використовують для лікування шлунку, кишечника та інших органів шлунково-кишкового тракту. Комплексний підхід до терапії дає можливість швидко отримати потрібний результат.

Санаторії по лікуванню шлунка та інших органів травлення в Трускавці

На території Трускавця (Україна) знаходиться безліч готелів і санаторіїв, де лікують патології шлунково-кишкового тракту. Рейтинг здравниць даного профілю, які пропонують терапію органів травлення, складений за відгуками відвідувачів, перелік представлений нижче.

Для відвідування комплексів зазначеного профілю потрібна наявність проблем в роботі шлунково-кишкового тракту. Серед них:

  • езофагіт;
  • виразкова хвороба;
  • хвороби оперованого шлунка;
  • хронічне, функціональний розлад кишечника;
  • наслідок запального процесу в черевній порожнині.

При необхідності можна провести терапію супутніх захворювань і патологій іншого профілю, якщо це допускається на території обраного установи санаторно-курортного напрямку.

Методи лікування хвороб шлунково-кишкового тракту в здравницях України
Санаторії та готелі Трускавця для лікування органів травної системи пропонують великий вибір процедур. Серед них:

  • діагностика хвороб органів травлення, в тому числі і лабораторне дослідження, УЗД.
  • консультація фахівців вузького профілю, педіатра.
  • бальнеологічні процедури.
  • масаж.

При лікуванні органів шлунково-кишкового тракту важливо дотримуватися дієти. Раціон пацієнта повинен включати їжу механічно, фізично, хімічно нейтральну. Індивідуально складене меню повинно сприяти тому, щоб перистальтика шлунка знижувалася, підвищувалася лужність. Це особливо важливо при виразкових захворюваннях.

Серед засобів лікування велике поширення отримала мінеральна вода. Її застосовують для пиття, ванн, інгаляцій, зрошення, інших процедур. Джерел цілющої рідини в Трускавці налічується більше 25 місць, причому всі вони різняться за складом і ступенем мінералізації. Попитом користується і сіль «Барбара», її отримують з сульфідної сульфатно-хлоридної натрієвої ропи джерела з такою ж назвою.

Для терапії органів шлунково-кишкового тракту також застосовується фізіотерапія. Активно використовується озокерит, організовуються адекватні фізичні навантаження, штучні вуглекислі ванни, індивідуально підбираються інші методики лікування.

Основна мета санаторно-курортного лікування патологій шлунково-кишкового тракту в Трускавці – по можливості відновити діяльність ураженого органу, запобігти рецидив захворювання, поліпшити якість життя пацієнта. Здравниці України – місце, де в цьому допоможуть кращі фахівці, найсучасніші методики в комплексі з природною мінеральною водою.