Лікування хребта в Трускавці

Лікування хребта і захворювань опорно-рухової системи в Трускавці

Трускавець – оздоровче місто

Процес лікування хребта і суглобів вимагає комплексного підходу. Для міста Трускавець, гості, бажаючі поправити здоров’я – не новина. Санаторно-курортне містечко славиться своїми цілющими джерелами і оздоровчими комплексами. Серед відвідувачів все частіше зустрічаються люди з проблемами хребта і спини в цілому. Лікування захворювань опорно-рухової системи – одне з найбільш складних і відповідальних. Досвідчені доктора можуть поставити знову на ноги людей з травмами в хребті. Але і халатне поводження лікаря може звичайну профілактику або масаж перетворити в інвалідність.

Підхід лікування спини в Трускавці

Лікування хребта в Трускавці – це комплексний підхід до вирішення проблеми. Досвідчені фахівці допоможуть провести правильну діагностику не тільки спини, але і всього організму.

Місцеві санаторії оснащені сучасними технологіями і техніками для лікування проблем спини і хребта. Крім фізіотерапевтичних процедур, таких як електрофорез і ультразвук, безліч комплексів пропонують розвантаження хребта за допомогою басейнів і мінеральних ванн.

Лікувальні санаторії м.Трускавця

На території міста Трускавець знаходиться безліч оздоровчих комплексів і пансіонатів, в які з’їжджаються тисячі відвідувачів, щоб оздоровитися і відпочити. Лікування хребта в Трускавці посильно медичним центрам на територіях санаторіїв:

  • Світязь
  • Міротель
  • Дніпро-Бескид
  • Кристал
  • Алмаз
  • Шахтар
  • Молдова
  • Кришталевий Палац
  • Лісова Пісня

В лікувально-медичному центрі готелю Світязь, розташованому в серці Трускавця, велика увага приділяється захворюванням опорно-рухової і периферичної нервової системи. Тут присутня різноманітність водних лікувальних процедур. Санаторій Світязь пишається також своїм СПА-центром, в якому можна розслабитися і отримати задоволення від масажів, які ефективно знімають біль і втому зі спини.

На території Mirotel Resort & Spa, сучасного п’ятизіркового готелю, розташувався один з найбільш сьогоденних медичних центрів в Україні – діагностично-лікувальний центр «Мед-Палас». Тут можна отримати консультації висококваліфікованих фахівців, провести діагностику спини, провести лікування, а також реабілітацію. «Мед-Палас» пропонує прийняти радонові ванни і пройти бальнеотерапію в сучасній водолікарні.

Добре відпочити і пройти оздоровчий комплекс можна відвідавши Дніпро-Бескид. Цей санаторій, відомий своїм дбайливим підходом до лікування та діагностики безлічі органів, а також хребта. Маючи сильну лікувальну базу, санаторій Дніпро-Бескид щорічно має наплив відвідувачів, які хочуть поліпшити стан свого здоров’я.

Багато туристів і гостей Трускавця чули про санаторії Кристал і Алмаз. Поєднує ці пансіонати не тільки любов до своїх відвідувачів, але і поліклініка, яка знаходиться між санаторіями. Між санаторіями також знаходиться водолікарня, куди щорічно приїжджають тисячі гостей з усієї країни.

Шахтар– це санаторій, який представляє величезний спектр медичних послуг, що включає в себе діагностику і лікування всіх органів людини. Сучасне обладнання і найкращі фахівці допомагають щорічно тисячам пацієнтів. Лікування хребта відбувається за допомогою комп’ютерного витягнення, а також масаж. Мінеральні ванни посприяють одужання опорно-рухової системи.

Санаторій Молдова – одне з небагатьох місць, де лікування і профілактика захворювань хребта є профільною. Завдяки відкриттю медичного центру вертебрології, тут проводиться лікування самих специфічних захворювань опорно-рухового апарату. Після діагностики хребта, в санаторії Молдова призначать дбайливе лікування і профілактику, а масажі і ванни принесуть не тільки користь, але і задоволення.

Чи не кожен готель в Трускавці може похвалитися своєю історією і популярністю. Санаторій Кришталевий Палац в Трускавці – один з небагатьох в усій Україні, хто приймає своїх гостей понад 70 років! Не втратити довіру гостей за стільки часу йому допомагає відмінний сервіс, затишні номери і лікувальним корпус, який допомагає по сей день вилікувати складні захворювання. А для проблем зі спиною тут пропонується широкий спектр водних процедур і масажів. На території санаторію функціонують кілька басейнів, кабінети масажу, пресотерапія.

AQUA MED- це сучасний медичний центр, розташований на території курортного готелю Лісова пісня. Центр дозволяє гостям готелю пройти повне обстеження організму і лікування повністю безкоштовно. Ароматні ванни і приємні процедури посприяють швидкому одужанню організму і приведуть тіло в тонус. Лікувальні і релаксуючі масажі не залишать ні натяку на дискомфорт в області спини.

Ціни і рейтинг санаторіїв

СанаторійЦінаРейтинг
Mirotelвід 1350 грн5
Світязьвід 500 грн5
Дніпро-Бескидвід 322 грн5
Кристалвід 270 грн4
Алмазвід 270 грн4
Шахтарвід 375 грн5
Молдовавід 720 грн5
Кришталевий Палацвід 470 грн4
Лісова піснявід 910 грн4