Наша фірма родом з Трускавця (головний офіс у Трускавці), працюємо у напрямку внутрішнього туризму, зовнішнього туризму, розвиваємо власну туроператорську діяльність. Впроваджуємо власні стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Туроператор Тур-Галичина

Туроператор це організація, фірма (юридична особа) яка має ліцензію та створює власний туристичний продукт. Туроператорська ліцензія дає можливість акредитуватися в іноземних консульствах, можливість відкривати візи, спілкуватися з консульством. Також, є можливість підписувати договори безпосередньо з курортами, окремо з готелями і працювати (пропонувати відпочинок, путівки) за цінами (без накруток) санаторіїв, готелів, вілл. З нами зручно працювати всім, в тому числі і юридичним особам (надаємо всі необхідні документи, для бухгалтерської звітності).

Внутрішній туризм

Ми знаходимося в Трускавці, а він у свою чергу є одним з курортів Карпат, щільно розташованих один до одного. Це в першу чергу лікувальні курорти: Моршин та Східниця. Можна сміливо стверджувати, Тур- Галичина - прямий туроператор курортів Трускавець, Моршин, Східниця.

Також, багаті наші спеціальні підбірки і іншими пропозиції відпочинку в Карпатах: гірськолижні курорти, зелений туризм, кліматичні курорти, екскурсії по карпатським пам'яткам західної України і звичайно місто-музей Львів.

Оцініть нашу роботу

Вершину нашої майстерності можна спостерігати в Трускавці, де формуються основні стандарти прийому, обслуговування туристів. З Трускавця, всі успішні напрацювання передаються в інші наші відділення, філії по Україні та Росії.

Путівки з перших рук

Ми пропонуємо путівки без націнок, накруток і доплат. Крім того ви можете бронювати путівки на зручну кількість днів та приїжджати в зручний для вас день. Всі умови бронювання дізнайтеся у нас на сайті або за телефоном у наших фахівців.

Оцініть нашу роботу

Вершину нашої майстерності можна спостерігати в Трускавці, де формуються основні стандарти прийому, обслуговування туристів. З Трускавця, всі успішні напрацювання передаються в інші наші відділення, філії по Україні та Росії.

Період відпусток , як правило влітку і як правило у більшості з нас - один раз на рік. У цей період багато хто з нас звертаються за придбанням відпочинку у туристичне агенство . У цей момент здається що туристичні агентства працюють у відрізку цього часу , насправді це не так. Протягом року ми активно займаємося: створенням нового продукту , усуваємо недоліки з минулого сезону, розвиваємо нові напрямки для подорожей, вивчаємо нові санаторії, готелі та вілли, що встигають відкритися, впроваджуємо нові стандарти обслуговування - постійно стаємо краще, сучасніше, професійніше та цікавіше

Супровід клієнта весь період відпочинку

Особлива робота з клієнтом, побудована з метою надати комфорт та сервіс, який не запропонують інші. Ми перші на курорті організували зустріч туристів у день приїзду до нас, і перші забезпечуємо зворотним трансфером на ж/д, або автовокзал в останній день відпочинку.

Також, цілодобово працюють телефони підтримки клієнтів 24 години на добу/7 днів на тиждень, по стандартним і нестандартним запитанням.

Ще при бронюванні відпочинку, задовго до приїзду на курорт, Ви за допомогою наших менеджерів можете додатково спланувати кожен день перебування, тюнінгуем відпочинок: екскурсіями, цікавими місцями відвідування, записами до медичних фахівців, навіть бронюючи ресторани, зворотні квитки або столик у нічному клубі.

У будь-який час доби, за вашим бажанням буде надано додатковий трансфер (VIP, індивідуальний, груповий). По маршрутах Львів, Стрий, Івано -Франківськ, Київ (ж/д або автовокзал).

Туроператорська діяльність

Ексклюзивно на курорті, ви можете спостерігати наше Туроператорські майстерність. У наших офісах, які розташовані по всьому місту, Ви можете придбати тури до Європи, на вихідні від лікування дні. Візи та всі супутні документи ми встигаємо відкривати за 7-10 днів, для громадян не тільки України, а й Азербайджану, Казахстану.

Також, офіційний туристичний продукт - авіа та автобусні тури в Болгарію, які продаються в наших офісах і партнерами по всій Україні.

Точки продажу

Придбати путівки, відпочинок на курортах які ми представляємо, можна:

 • прийшовши в наші відділення, що працюють з 10-00 до 19-00;
 • по телефону, на нашому офіційному сайті представлені прямі телефони бронювання ( стільникові, стаціонарні: Трускавець, Львів);
 • замовивши путівки on - line, з допомогою форми бронювання на сайті, у вигляді нескладного опитування вказавши необхідні дані. Після зробленої заявки ваш менеджер з вами зв'яжеться для підтвердження вашого бронювання і розповість всі наступні дії.

Участь у міжнародних виставках

Туроператор - Тур-Галичина, як істинний патріот рідного курорту, протягом майже десяти років популяризує рідний Трускавець, гідно представляючи оздоровницю на міжнародних туристичних виставках. З року в рік курорт був представлений нами на на виставках:

 • Львів (Україна)
 • Київ (Україна)
 • Москва (Росія)
 • Мінськ (Білорусь)
 • Кишинів (Молдова)
 • Баку (Азербайджан)
 • Астана (Казахстан)
 • Брюссель (Бельгія)
 • Варшава (Польща)