Санаторій Карпати

"Санаторій Карпати" - Відгуки

Додати відгук
  • Санаторій розміщений в дуже мальовничому місці, тай сама ділянка Карпат гарно оздоблена і доглянута. Велика подяка адміністрації Карпат за роботу що вони роблять за для репутації санаторію. З ЗАДОВОЛЕННЯМ приїду сюда ще.

  • Якість лікувальних послуг просто чудова. Прекрасне місце відпочинку. Високий стандарт за доступну ціну. З харчуванням ніяких проблем, все якісно і смачно. Бассейны з саунами чудовий додаток до відпочинку. Рекомендую.

  • Їзжу в Трускавець в санаторій Карпати вже сім років підряд в 2015 була два раза зимою і літом. Санаторій великий, людей відпочиває в різні сезони по різному, хто любить спокій раджу вибирати час на відпочинок весною в березні… Тоді черги на процедури менші і персонал тобі зможе більше приділити уваги. Більше всього в Карпатах мені подобається ставлення до людей і просто величезна територія, все так облаштовано що можна весь відпочинок не виходити за межі санаторію, воду привозять, є ресторан, парк з звіринцем. Окремо треба похвалити лікувальну базу. За весь час що я там відпочивала познайомилась з багатьма людьми і всі кажуть що лікування дало сприятливий результат.

  • В мене цукровий діабет. Я багато років їзджу по різним санаторіям щоб якось поліпшити мій стан, але майже нічого не допомагало. Друзі порадили цей санаторій, на мою думку це дуже непоганий комплекс! Після його відвідування мені стало набагато краще, рекомендую.

  • Дякую всім працівникам санаторію «Карпати» за добре ставлення, гарний сервіс та лікування. Це санаторій, де я по-справжньому відпочив і поправив своє здоров`я. Дуже приємно, що мене зустріли на автовокзалі, оперативно поселили, назначили правильні лікувальні процедури, зберігали чистоту в номері, забезпечували смачною їжею. Звичайно, це все вартує не малих грошей, але воно того вартує. Окрема подяка агенції «Тур-Галичина» за сприяння в організації цієї поїздки.

  • Вже третій рік постіль приїжджаю з синочком на відпочинок в санаторій «Карпати». Приємно, що кожного року тут, щось покращується, хоча можна було б активніше модернізувати все, що залишилося старим, тим більше, що людей тут завжди багато, тому варто зробити для них максимальний комфорт. В принципі ми задоволені лікуванням і відпочинком в цьому санаторії, тому й приїжджаємо. Однак є таке побажання до адміністрації – зробіть хороше, велике дитяче містечко, щоб діточки мали де гратися, а то на стільки дітей, як до вас приїжджає тих двох гойдалок і гірки, яка збоку санаторію дуже замало.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*