Топ-100 Санаторій Карпати в Трускавці - Ціни 2020 | Фото | Відгуки

Санаторій Карпати

"Санаторій Карпати" - Відгуки

Додати відгук
  • В мене цукровий діабет. Я багато років їзджу по різним санаторіям щоб якось поліпшити мій стан, але майже нічого не допомагало. Друзі порадили цей санаторій, на мою думку це дуже непоганий комплекс! Після його відвідування мені стало набагато краще, рекомендую.

  • Дякую всім працівникам санаторію «Карпати» за добре ставлення, гарний сервіс та лікування. Це санаторій, де я по-справжньому відпочив і поправив своє здоров`я. Дуже приємно, що мене зустріли на автовокзалі, оперативно поселили, назначили правильні лікувальні процедури, зберігали чистоту в номері, забезпечували смачною їжею. Звичайно, це все вартує не малих грошей, але воно того вартує. Окрема подяка агенції «Тур-Галичина» за сприяння в організації цієї поїздки.

  • Вже третій рік постіль приїжджаю з синочком на відпочинок в санаторій «Карпати». Приємно, що кожного року тут, щось покращується, хоча можна було б активніше модернізувати все, що залишилося старим, тим більше, що людей тут завжди багато, тому варто зробити для них максимальний комфорт. В принципі ми задоволені лікуванням і відпочинком в цьому санаторії, тому й приїжджаємо. Однак є таке побажання до адміністрації – зробіть хороше, велике дитяче містечко, щоб діточки мали де гратися, а то на стільки дітей, як до вас приїжджає тих двох гойдалок і гірки, яка збоку санаторію дуже замало.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*