Санаторій Кришталевий Палац

"Санаторій Кришталевий Палац" - Відгуки

Додати відгук
  • Проходив курс лікування в санаторії осінню і залишився задоволений. Дуже гармонійне і спокійне місце. Зручно розташоване, це напевно найближче розташований до бювету санаторій в Трускавці! Душевный персонал, різноманітний сервіс, ефективне лікування. Є все щоб знову сюда повернутись наступного разу.

  • Дуже гарна природа. Дві хвилини до бювету. Але є суттєвий мінус, закоренілий совдеп, як у більшості приміщеннях санаторію так и в персоналі і його ставленні до гостей. Чітко помітна різниця в сервісі та ставленні до людей що хочуть заощадити. Харчування не сподобалось теж, занадто одноманітне.

  • Придбали путівки батькам з сином в Кришталевий палац. Ніяких несподіванок чи незручностей не було. Батьки повернулись задоволені з масою позитивних емоцій і гарних фото). Умови проживання сподобались, лікування пішло на користь. Сподобався курорт, при нагоді планують з’їздити ще туди.

  • Я в захопленні від санаторію “Кришталевий Палац”! Сподобався басейн, дуже крута територія, парк, до бювету рукою подати.

  • Умови відпочинку в санаторії середнього рівня, але є багато плюсів. По-перше, він розташований найближче до головного бювету і міського парку, друге, має велику власну територію і хорошу інфраструктуру. По-третє, в санаторії працюють багато професійних, досвідчених лікарів, Наступне – в санаторії приймають на лікування з дітьми будь-якого віку. І найголовніше, у вартість путівки включені всі медичні процедури. І ще, тут є чим зайнятися у вільний час. Я брав путівку спочатку на 10 днів, бо не знав чи сподобається, але потім вирішив її продовжити до 21. Дякую адміністрації, що пішла мені на зустріч.

  • Відпочиваємо в цьому санаторії давно. Хотілось би висловити подяку всьому персоналу за гарний сервіс.
    Рекомедую Кришталевий! Він унікальний по своїй території, атмосфері та шарму у Трускавці.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*