Санаторій Лісова Пісня

"Санаторій Лісова Пісня" - Відгуки

Додати відгук
  • Чудове місце для відпочинку. Сервіс на високому рівні, просторі, сучасні номери, велика і гарно обладнана присанаторна територія. Для дітей повно розваг, все дуже цікаво продумано, канатний парк, ігрова кімната, качелі, гірки. Лікування досить різноманітне. Обслуговування в їдальні на високому рівні, чисто, їжа смачна і завжди різноманітний вибір. Бювет в приміщенні санаторію що зручно. Спокійно відпочиваєш і проходиш процедури ні про що не турбуючись.

  • Відпочивали в Лісовій пісні з дітьми. В готелі все зроблено по максимуму для того щоб діти не нудьгували і були постійно зайняті, ігрова кімната з комп’ютерними іграми, басейн, канатне містечко і гірка, спортмайданчик на закритій території. Номер затишний, зручно облаштований, все продумано і враховано для гостей. Харчування смачне і дуже різноманітне, страви повторювались всього декілька раз за майже два тижні проживання.
    Персонал доброзичливий, часто міняли постіль та рушники, безпроблем поміняли рушник який замастився в перший день. Рекомендую та повернемся ще!

  • Норм ресурс, благодарен за ваш материал

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*