Санаторій Перлина Прикарпаття

12345
Loading...

"Санаторій Перлина Прикарпаття" - Відгуки

Додати відгук
  • У Перлині відпочиваю третій раз все було добре, але на сьогодні зменшився асортимент харчування, відсутні бейджики у офіціанток працюють добре особливо хочу відзначити Оксану і Уляну. Відпочинок організований на не достатньому рівні, наприклад прокат працює до 13.00 коли всі пацієнти на процедурах. Дуже хочу відмітити покращення поверхів та номерного фонду, провелися ремонти, замінюються вікна на сучасні пластикові, але дуже погано що в туалет них кімнатах не встановлено примусова вентиляція. Дуже добре доглядається прилегла територія це витвір мистецтва і любові. Гарні та затишні побудовані куточки відпочинку. Прибирання проводиться вчасно і непомітно для відпочиваючих. На моє прохання освітити над тенісним столом виконано швидко і без зайвих запитань, що говорить про те що відпочинок і комфорт відпочиваючих для співробітників Перлини стоїть на першому місці. Дякую керівництво за організацію роботи всього закладу. З погою ветеран МВС України Новаленко С.В. м. Київ.

  • мир вашему дому!!!проходили лечение с7.02.18 по 20.02.18.очень понравилось отношение всего персонала.врач Федына Дарья Михайловна-очень внимательная,хороший специалист,душа-человек,помогла многими советами и хорошими назначениями.СПАСИБО. очень понравился массаж от веры михайловны гринькив-благодарим за отношение и проффионализм.во всех кабинетах сталкивались только с порядком,внимательным отношением,особенно в 1 кабинете,медсестры-“АНГЕЛЫ”(даже от неприятной процедуры-получаешь удовольствие,благодаря отношению).питание сбалансированное диетическое,готовят повара вкусно,действует система заказа-понравилось также обслуживание .БЛАГОДАРИМ ВСЕХ!хочется еще приехать!

  • відпочевав і у грудні 2017 року . реестратура жаби. столова дуже хороша. озекеріт якби номер відбуть. підводний душ каб. 2 бере гроші мимо каси. відношення до людей високомірне. трускавець це тільки вода.

  • Хотим выразить искреннюю благодарность всему коллективу санатория “Перлина Прикапаття” за вежливое и тактичное обслуживание отдыхающих. Особая благодарность официанту Оксане. С ув. ветеран МВД Падура.

  • Відпочивала в жовтні 2017 року. Хочу подякувати фірмі за обслуговування: бронювання номера, зустріч на вокзалі. Санаторій сподобався найбільше розташуванням. З балкона краєвид: озеро, ліс, гори… Лікарі та весь персонал доброзичливий. Призначали процедури для лікування, але коли просили ще додаткові, то не було проблем. Їжа (шведський стіл) теж сподобалась (не надто вибаглива, тому мені вистачало всього). Дуже дякую всім та раджу тут оздоровлюватись!

  • Хочу забронювати номер одном!сний стандарт з25 жовтня по 2 листопада включно з знижкою 20 %

  • Відпочивав в санаторії з 12.07. по 01.08.2017 року. Чудовий відпочинок. Уважний персонал, відмінне харчування. Окремо хочу подякувати працівницю яка обслуговувала 810 кімнату. А також офіціанток які обслуговували 33 стіл.
    Завдяки таким працівникам хочеться повертатися до Перлини Прикарпаття знову і знову.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*