Санаторій Південний м.Трускавець

"Санаторій Південний м.Трускавець" - Відгуки

Додати відгук
 • Відповідає рівню цін, чудова дизайнерська думка, приємний обслуговуючий персонал. Номер доволі комфортний, бронювали стандарт комфорт. В столовій смачно годують. Широкий спектр медичних послуг. Якщо відвідати ще декілька екскурсій, то відпочинок стає ідеальним. Цей санаторій чудове місце щоб з користю провести відпустку.

 • Відпочивали в Трускавці влітку 22.08-03.08.19. Дуже сподобалось. Привітний та тихій санаторій, розташований серед мальовничої природи. Умови проживання добрі, чистота в номері, доброзичливе ставлення працівників, гарний ботанічний сад на який виходиш з номера, все дуже гармонійно продумано. Харчування поживне та корисне, страви різноманітні, є попередне замовлення. Лікування також різноманітне, якісний масаж. Недалеко можна сходити в СПА в санаторій Молдова. Можу порадити цей санаторій як недорогий спосіб відпочити і підлікуватись в курортному Трускавці.

 • Санаторій спокійний. Нічого зайвого, але нічим особливо похвалитись не зможе. Для спокійних і невибагливих.
  Ну хіба що внутрішній сад – ізюминка.

 • Скажіть будь ласка чи планують робити нормальну дорогу до Трускавця через Мединичі і біля санаторію Південний, бо мені скоро туди їхати?

  1. Доброго дня. З приємністю повідомляємо Вам, що роботи по будівництві нової дороги через Меденичі тривають. Вже прокладено приблизно 20 кілометрів. Та й біля санаторію Південний тривають ремонтні роботи, незабаром тут теж буде нова дорога і тротуар.

 • Доброго дня, хочу відправити до Вас маму. У мене питання що означає 1+?
  Це в номер підселять ще “подружку” їй?
  І які сама процедури лікувальні входять у безкоштовне лікування. Мама діабетом, в перенесла два інсульти.Трохи переживаю. І можна вислати прайс процедур, які ще є у Вас. Плануємо на жовтень-листопад

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*