Топ-100 Санаторій Шахтар Трускавець - Ціни 2021 ∣ Фото ∣ Відгуки

Санаторій Шахтар м.Трускавець

"Санаторій Шахтар м.Трускавець" - Відгуки

Додати відгук
 • Гарний санаторій, сучасна база лікування. Модернізовані номери. Відпочиваю в Шахтарі не вперше, щоразу щось змінюється на краще. Подяка та повага від мне персоналу, якщо в Трускавець то в Шахтар.

 • Досить хороший санаторій. Мій номер був з видом на озеро. Номер прибирала прибиральниця щодня і міняла рушники. Їжа дієтична, попередньо можна замовити страви. Проходити процедури зручно, бо все в одному приміщенні. Бювет далековато але в санаторії є свій бювет, прогулянки три рази в день за водою в бювет в парку добре впливають на сон.

 • Гарний санаторій, дуже мальовниче розташування, в загальному сподобався відпочинок. Багато проводять лікувальних процедур. Хочу наступного разу приїхати з батьками.

 • Чудовий санаторій!!!
  У вересні буду у Вас!

 • Навіть не пригадую скільки разів я вже відпочивав у Трускавці, але найбільше разів був у санаторії Шахтар. Найбільше запам’яталося мені в цьому санаторії те, що тут кожного разу багато різних змін. Тут зробили капітальний ремонт, все під євро. І постійно щось удосконалюють, оновлюють, переробляють. Але є й речі, які навряд чи хтось змінить. Наприклад, одномісний стандартний номер дуже малесенький, нема де нормально розвернутися. Варто такі номери робити трохи більшими. Але то не головне, приємно, що є нормальне лікування і харчування. Відпочинок в цьому санаторії – це завжди корисно проведений час.

 • Варто відвідати цей санаторій! Співвідношення ціна – якість дуже вдале. Відпочивали літом і повністю задоволені!

 • Я залишився задоволений відпочинком. Все на рівні. Не супер віп сервіс, але такого і не очікували.
  Єдине, що напрягло – маленький басейн, в ньому сильно не поплаваєш..плюс, спільна роздягальня може багато кому не сподобатись.

 • Просто шикарно відпочили! Санаторій знаходиться прямо біля прикарпатської природи. І до центру міста недалеко! Якщо будемо повертатись, то тільки сюди!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

{/literal} END JIVOSITE CODE