Топ-100 Санаторій Шале Грааль Трускавець - Ціни 2020 | фото | Відгуки

Санаторій Шале Грааль

"Санаторій Шале Грааль" - Відгуки

Додати відгук
  • Великий респект Шале Граалю! Все бездоганно. Чудове ставлення до гостей. Кожне прохання виконується за 5 хвилин. Номери просто супер! Прекрасний СПА-центр. Дуже багато можливостей цікаво провести час. Медичний сервіс вище всяких похвал. Можна зробити всі необхідні аналізи і діагностику. Лікар назначає лікувальні процедури не з потолка, а на основі аналізів і спілкування. Шеф повар в ресторані також супер професіонал. Словом, чекайте мене наступного року знову!

  • Хочемо подякувати персоналу оздоровниці Шале Грааль за прекрасне відношення до нас, за чистоту в номері, за смачну їжу, якісні процедури, корисні поради, чудові умови для відпочинку та цікавого проведення часу. Бажаємо вам успіху і процвітання.

  • Ми з чоловіком і синочком були в цьому готелі в зимовий період. Нам все дуже сподобалося. Побували наче в казковому палаці. Жодних зауважень не маємо. Особлива подяка за турботу про дітей. В готелі є невелика дитяча ігрова кімната, дитячий майданчик, проводяться цікаві майстер-класи, а в бібліотеці досить багато цікавих книжок для дітей.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*