Санаторій Вернигора

"Санаторій Вернигора" - Відгуки

Додати відгук
 • Найнеприємніше враження,яке тільки можливе!
  Шукала відпочинок для сім’ї, голова якої – інвалід на візочку. Місць для відпочинку,де зручно відпочити таким людям є дуже мало.Знайшла “Вернигору” в інтернеті.Зраділа.Даремно!
  Мені щев розмові по телефону ВІДМОВИЛИ в користуванні підйомником для басейну, якщо ми не будемо займатися з реабілітологом. Тоді я запитала, чи персонал буде допомагати людині з обмеженими можливостями опускатися в басейн без підйомника. Мені теж ВІДМОВИЛИ!
  Послуги басейну не входять у вартість проживання. Ми готові платити як усі 100 грн.з людини. Але як попасти в басейн людині ,якщо вона не може самостійно піднятися з візочка?
  Як виявляється в прайс потрібно ще включити СПІВЧУТТЯ і РОЗУМІННЯ до людей з особливими потребами .
  На жаль, наша сім’я не змогла відвідати цей комплекс. Ми не можемо собі дозволити плавати в басейні в той час, коли наш тато париться в інвалідному візочку , бо керівництво “зажало” підйомник, який без діла стоїть біля басейну.
  Даремно ви себе так посилено рекламуєте на усіх сайтах,якщо у вас немає елементарних людських рис: РОЗУМІННЯ, СПІВЧУТТЯ і ДОБРОТИ.
  За гроші їх не купиш!

 • Доброго дня. Потрібно пролікувати донечку 7 рочків. У неі гастроензофагельна рефлюксна хвороба. Також у синочка 4р проблеми зі шлунком. Яка ваша специфіка,

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*