Топ-100 Відпочинок та Лікування в Східниці 2020 - Ціни✓ Фото✓

Східниця

Відпочинок в Східниці

Найчистіше повітря, хвойні ліси, кристальні прохолодні річки і, звичайно, мінеральні води – все це робить відпочинок в Східниці популярним. Затишний курорт в передгір’ях Карпат має свою неповторну атмосферу.

Невелике селище розташоване всього в 25 км. від знаменитого Трускавця. Тут інші, зовсім особливі кліматичні умови.

Східниця розташована в урочищі, висоти тут досягають 500 – 600 метрів над рівнем моря. Вершини, що оточують селище, досягають майже 900 метрів.

Особливості місцевого клімату:

  • часті відлиги,
  • сніг не лежить довго,
  • більшість опадів навесні і влітку.

Серед гір, що оточують селище, снігу помітно більше. Хоча курорт не відноситься до гірськолижних, тут можна насолодитися краєвидами Карпат і погуляти по ним.

Лікування в Східниці

Головний скарб цих місць – мінеральні води та інші можливості для лікування. Якщо вас цікавлять бальнеологічні курорти України, обов’язково зверніть увагу на унікальну оздоровницю. На лікування в Східниці приїжджають з хворобами нирок, шлунково-кишкового тракту та інших органів.

До послуг відпочиваючих і пацієнтів відмінна діагностична та лікувальна база. Лікарі складуть індивідуальну програму лікування водами для кожного пацієнта. Всього на курорті представлені три типи вод:

  • Слабомінеральні типу «Нафтуся»,
  • залізисті води,
  • насичені лугами типу «Боржомі».

Кожна з цих різновидів має певні показання. Поєднання трьох типів лікувальних вод – рідкість. Це дає можливості для лікування багатьох хвороб

У Східницю із Тур-Галичина

Хочете оздоровитися на водах серед гір? Наша компанія стане кращим помічником в цьому! Підбір кращої пропозиції, помірні ціни на житло, сервіс найвищого рівня – все до ваших послуг.

Поспішайте поправити здоров’я і зарядитися енергією природи!