Лікування Трускавець

Лікування захворювань серцево-судинної системи
Лікування захворювань серцево-судинної системи в Трускавці

Для лікування захворювань серцево-судинної системи можна вибрати санаторії Трускавця , оснащення яких дозволяє пройти курс комплексної терапії , позбутися від проблем зі здоров’ям за допомогою ефективних методик лікування. Тут проходять реабілітацію ті, хто відновлюється після інфаркту, інсульту, при цьому необхідну програму лікування, дієту підбирають індивідуально.

Лікування хребта в Трускавці
Лікування хребта і захворювань опорно-рухової системи в Трускавці

Напевно, кожен хоч раз відчував дискомфорт в спині. Цей біль може виникнути через важкі навантаження, офісної роботи або навіть протяжного дня в поході. Часто ми ігноруємо ці відчуття, але, іноді, дискомфорт в спині може служити сигналом до різних захворювань хребта. Відкладання походу до лікаря може запустити хворобу і привести до часткової або повної інвалідності.

Хронічні запальні захворювання сечовидільної системи
Лікування захворювань сечових органів в Трускавці

Основними етіологічними факторами цих захворювань є патогенні бактерії, віруси, мікоплазми, гриби. Тому етіотропною вважається антибактеріальна терапія. Можливості такого лікування дещо обмежені в тих випадках, коли поряд з інфекцією, етіологічним фактором є порушення пасажу сечі.

Санаторно курортне лікування печінки та жовчних шляхів
Лікування печінки і жовчних шляхів в Трускавці

Частота хронічних запальних захворювань печінки і жовчних шляхів в останні роки постійно зростає, що обумовлено значною інфікованістю вірусами гепатиту, вживанням алкоголю, частими контактами з хімічними продуктами в побуті і на виробництві, неконтрольованим прийомом медикаментів, збільшенням тривалості життя, особливостями харчування та тенденцією до гіпокінезії у населення.

Озокеритотерапія – лікування озокеритом в Трускавці
Озокеритотерапія в Трускавці - лікувальні ефекти, процес лікування

Озокерит (гірський віск) — суміш високомолекулярних парафінів, церезинів. мінеральних олій, асфальтно-смолистих речовин, газів. Розчинний у бензині нерозчинний у воді. Залежно від характеру вмісту колір озокериту різниться – від жовтого до чорного. Температура плавлення залежить від породи — 52— 86 С. 3 усіх застосовуваних теплоносіїв в озокерита найвищі теплозберігаючі і компресійні (при застиганні) властивості. Містить біологічно активні речовини, які під час процедури проникають в організм через непошкоджену шкіру, а також термотолерантну озокеритову паличку, що має антибіотичні властивості.

Пляшкові мінеральні води
Пляшкові мінеральні води - типи і властивості мiнеральних вод

Основні характеристики мінеральних вод.
Лікувальна дія мінеральних вод при питному лікуванні визначається в основному наступними факторами: загальною мінералізацією, іонним складом, наявністю активних іонів, органічних речовин і газів, температурою, активною реакцією середовища і радіоактивністю.

Потреба у воді та її роль у організмі
Функція води в нашому організмі

Одною з найголовніших речовин, потрібних для органічного життя, являється вода. Вода є необхідним компонентом в харчуванні людини. У випадку абсолютного припинення споживання води організм здатний зберігати життя всього декілька днів.

Захворювання єдиної нирки
Лікування захворювань єдиної нирки в Трускавці

Незважаючи на те що в лікуванні сечокам’яної хвороби за останній час досягнуті значні успіхи, нефректомія з приводу нефролітіазу займає в урологічних клініках перше місце. Рецидив каменів після нефректомії в єдиній нирці становить 41%.

Лікування в Трускавці

Санаторне лікування в Трускавці включає в себе оздоровлення унікальними джерелами і мінеральними водами. У здравницях проводять курси по оздоровленню від хвороб нирок, органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, дихальних шляхів, хребта і шкіри. Мінеральні води здатні налагодити метаболізм і зміцнити імунітет.

Які захворювання зазвичай лікують в Трускавці:

 1. Захворювання нирок і сечових шляхів
 2. Хвороби шлунково-кишкового тракту
 3. Захворювання дихальної системи
 4. Шкірні захворювання
 5. Комплексна терапія захворювань
 6. Лікування ДЦП в Трускавці

Захворювання нирок і сечових шляхів

Санаторії Трускавця славляться лікуванням хвороб сечовивідних проток. І все завдяки цілющій воді «Нафтуся». Слабомінералізовані джерела багаті органічними сполуками нафтового походження, які відрізняються протизапальною дією. Гідрокарбонатна вода «Нафтуся» зі збалансованим вмістом магнію і кальцію – оптимальне рішення для тих, хто приїхав в санаторій підлікувати нирки.

Вживання «Нафтусі» в строгих пропорціях має наступний вплив на організм:

 • покращує уродинаміку;
 • нормалізує процеси обміну в організмі;
 • усуває пісок і невеликі камені з нирок;
 • запобігає відкладенню солей;
 • виводить токсини;
 • стимулює активність ендокринної системи.

Хвороби шлунково-кишкового тракту

Недуги ШКТ в Трускавці прийнято лікувати цілющими водами з красивими жіночими іменами «Софія» і «Марія». Їх споживання в правильній кількості допоможе вирішити ряд проблем, пов’язаних з функціонуванням шлунково-кишкового тракту. Терапія передбачає внутрішнє і зовнішнє застосування мінеральних вод, правильне харчування, санаторний режим.

На курорті проводиться терапія холециститу, панкреатиту, хронічного коліту, жовчнокам’яної хвороби і захворювань печінки. Про ефективність терапевтичних процедур красномовно говорять відгуки вдячних пацієнтів. Не варто забувати про фактори, які супроводжують захворювання шлунково-кишкового тракту. Здравниці приділяють увагу порушенням загального обміну речовин і цукрового діабету.

Захворювання дихальної системи

Мікрокліматична зона міста підходить для дорослих і дітей, які страждають захворюваннями дихальної системи. Курорт розташований в широті помірного клімату біля підніжжя Карпат. Місто відоме кришталевим гірським повітрям з підвищеним вмістом водяної пари. Особливо популярний курорт при терапії астми. Клімат сприяє швидкому одужанню і профілактиці цього захворювання. Пацієнтам проводять сеанси в спелеологічних камерах, призначають інгаляції, спеціальні душові процедури. При цьому, ціни на лікувальні та профілактичні курси досить демократичні.

Шкірні захворювання

Багато туристів приїжджають в санаторії для усунення недоліків шкіри. Курорт пропонує комплекси процедур, які допомагають назавжди вилікувати шкірні захворювання – алергії, екземи, псоріаз, себорею і т.д. Місто славиться унікальним мінеральним джерелом «Юзя», який використовується для лікування шкірних проблем. Вода містить підвищену кількість мінералів з гліцерином. Джерело популярне для зовнішнього застосування і прийняття мінеральних басейнів.

Комплексна терапія захворювань

На курорті повсюди застосовується поєднання мінеральних вод, що відрізняються за хімічним складом і терапевтичною дією на організм. Санаторії пропонують схеми комбінованого прийому вод з різних джерел.

Вартість лікування в Трускавці залежить від комплексу додаткових процедур – мінеральні ванни, лікувальне харчування, озокеритотерапия, оздоровча фізкультура і т.д. На окрему увагу заслуговує оздоровлення озокеритом у вигляді аплікацій. Мінеральний гірський віск у поєднанні з прийомом води «Нафтуся» поліпшує функції нирок, знижує запальні процеси, нормалізує обмін речовин.

Зміцнити хребет, відновити м’язову систему і суглоби допоможуть ванни з мінеральними водами. Природні речовини, розчинені у воді, благотворно впливають на опорно-рухову систему. Водні процедури застосовують для профілактики артритів, остеохондрозів і міозитів.

Лікування ДЦП в Трускавці

Один з напрямків Трускавця – реабілітація дорослих і дітей. Курорт спеціалізується на терапії пацієнтів, які страждають на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Методика реабілітації розроблена понад 30 років тому, і успішно дає результати. Незважаючи на те, що клініка відновного лікування має статус Міжнародного центру, вартість терапії залишається демократичною.

Лікування ДЦП включає корекцію хребта, рефлексотерапію, ритмічну гімнастику, терапію бджолиним воском, процедури мобілізації суглобів і багато іншого. У здравницях проходять відновлювальне лікування при ураженнях нервової системи, при патологіях хребта. Сьогодні реабілітаційний центр пропонує послуги дельфінарію для маленьких пацієнтів.

Вартість проживання та лікування в Трускавці

Лікування в Трускавці, ціни якого на порядок нижче відомих європейських курортів, подарує незабутній відпочинок від міської метушні. Щоб відпустка в Трускавці пройшла якомога комфортніше, слід завчасно замовити номер у санаторії, віллі або готелі.

Вартість на проживання зростає у високі сезони – літо і новорічні свята. Для тих, хто хоче відпочити в тиші і заощадити кошти, варто відвідати місто восени. У цей період ажіотаж на туристичні місця зменшується, але погода зберігається теплою. Якщо у вересні ціна проживання в одному з найпрестижніших готелів Трускавця «Міротель» починається з 3000 грн, то в грудні вона стартує від 4000 грн за людину. У вартість включені всі лікувальні процедури, індивідуальна програма оздоровлення. Бюджетний відпочинок пропонують відомі санаторії «Молдова» і «Шахтар», оздоровлення в яких обійдеться приблизно 750 грн на добу.

Готельна інфраструктура в Трускавці досить розвинена та надає комплекси додаткових послуг – лікувальні процедури, тренажерний зал, більярд, дитячий аніматор і т.д. Автомобільна парковка та інтернет у більшості випадків – стандартний сервіс для готелів і вілл. Вартість на проживання залежить від харчування – триразове, «шведський стіл» або дієтичне меню. Забронювати вподобаний готель чи санаторій просто, скориставшись сайтом туроператора.